Informacje

WSPÓŁPRACA Z BOTANIKI.PL!

Cześć kochani!

Dzisiaj chcielibyśmy Wam opowiedzieć o naszej współpracy z firmą Botaniki.pl. Jesteśmy zespołem, który dostarcza Wam wysokiej jakości rośliny przez internet, a Botaniki.pl to firma, która stworzyła oryginalne ilustracje, nawiązujące do dawnych zielników.

W ramach naszej współpracy staramy się połączyć naturę i sztukę. Każda roślina ma swój charakter, który staramy się uchwycić w artystycznych portretach.

Dbamy o każdy szczegół tak samo jak dawni botanicy – każdą roślinę malujemy lub rysujemy ręcznie, a następnie reprodukujemy obraz nowoczesnymi technikami drukarskimi.

Wszystkie ilustracje stworzone przez Botaniki.pl to piękne i unikalne dzieła sztuki, które idealnie wpasują się w każdy dom. To oryginalne, nawiązujące do dawnych zielników ilustracje, które zachwycą Was swoją piękną formą i dbałością o szczegóły.

Jak sama Roksana z Botanik mówi o ich firmie:

Botaniki.pl – Oryginalne, nawiązujące do dawnych zielników ilustracje.
Rośliny mają swoje charaktery. Żeby trafnie je uchwycić, tworzymy artystyczne portrety.
Dbamy o szczegóły tak samo jak dawni botanicy. Każdą roślinę malujemy lub rysujemy
ręcznie. Następnie reprodukujemy obraz nowoczesnymi technikami drukarskimi.
Wejdź na botaniki.pl i zaproś piękne rośliny także do swojej garderoby!

Chcielibyśmy Was zachęcić do odwiedzenia strony Botaniki.pl i zaproszenia pięknych roślin także do swojej garderoby! Wszystkim naszym czytelnikom oferujemy 10% rabatu z kodem: DLAOGRODU. Wystarczy podać ten kod na stronie koszyka na Botaniki.pl, a rabat zostanie automatycznie doliczony do ceny.

Nie czekajcie dłużej i dodajcie do swojego domu wyjątkowe dzieła sztuki, które zachwycą Was i Waszych gości!

Orginalne Ilustracje

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *