O NAS

tulipan agrass white biały

Jesteśmy firmą która już od 30 lat hoduje, i sprzedaje rośliny. W 2019 roku postanowiliśmy rozwinąć naszą firmę i wejść do internetu z naszą platformą wszystkodlaogrodu.pl

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży ogrodniczej, oraz wyspecjalizowanej produkcji mogliśmy stworzyć stronę internetową na której dostaniecie najlepsze informacje ogrodnicze, wraz z najlepszymi cenami w sieci. Przez ponad 30 lat naszej działalności sprzedaliśmy nawet 10 000 000 roślin w samej Polsce. Poza naszą ojczyzną rośliny z naszej szkółki trafiają do Estonii, Białorusi, Rosji, Ukrainy, Czech, Niemczech czy.. Malty oraz niektórych azjatyckich krajów!

Na naszej stronie znajdziesz produkty takie jak: drzewa i krzewy owocowe, liściaste i iglaste, byliny, pnącza, trawy ozdobne, rośliny szczepione, rośliny wrzosowate (różaneczniki,azalie itp.), oraz cebulki, nasiona, jak i sprzęt ogrodniczy jak opryski, nawozy, sprzęt ogrodniczy i do nawadniania.
W naszym sklepie znajdziesz wiele zakładek które pozwolą lepiej się orientować na naszym sklepie, takie jak: sklep, promocje, Faq (najczęściej zadawane pytania), Blog (staramy się co najmniej raz w miesiącu coś napisać dla was, zakładkę “O Nas” na której właśnie jesteście, i dowiadujecie się o nas troszkę więcej 😉 oraz kontakt (gdzie znajdziecie maila, czy nr. telefonu).

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania mogą Państwo wejść do zakładki FAQ i zobaczyć czy już nie ma tam odpowiedzi na Państwa pytania, w innym wypadku zachęcamy do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego. Obiecujemy że nie będą państwo niezadowoleni z naszych usług, co najmniej 97% naszych klientów jest zadowolona z naszych usług. Moga Państwo to zobaczyć n anaszych mediach społecznościowych i opiniach google, gdzie na marzec 2021 posiadamy pięć gwiazdek 🙂 Pamiętajcie również że zawsze jesteśmy po stronie klienta i prawie nigdy reklamacja nie trwa u nas dłużej niż jeden telefon bądź mail!

Ogrody stworzone wspólnie z nami!

Zaufały nam już setki osób!
Zobacz efekty naszej współpracy i zaufaj nam!