Jesteśmy internetową szkółką roślin, wysyłamy rośliny na teren całego kraju. Materiał roślinny jaki mamy w asortymencie w 90% pochodzi z naszych własnych hodowli.

Paczki wysyłamy kurierem po przelaniu pieniędzy, bądź za pobraniem. Wysyłane paczki są dobrze zabezpieczane (dobrym i grubym kartonem, bambusami, workami na doniczkach). Tylko 3% naszych paczek doznaje uszkodzeń w transporcie! Więcej o tym jak pakujemy paczki znajdziecie TUTAJ!

Paczki zawsze dojdą w najdalsze rejony kraju! Zawsze! Jeśli chodzi o wysyłkę za granicę to każda paczka i płatność jest wysyłana indywidualnie. Prosimy wtedy o kontakt. 🙂

Wszystko wyjaśniliśmy TUTAJ! To naprawdę proste, ale pamiętaj że możesz złożyć zamówienie telefonicznie, lub mailowo!

Opłacić zamówienie możesz przy odbiorze, jak i przelewem, czy płatnością internetową.

7 dni roboczych, natomiast latem i jesienią ten czas może ulec znacznemu skróceniu. Paczki wysyłamy chronologicznie i jak najszybciej.

Koszty wysyłki znajdziesz w sekcji “Koszty dostaw”, albo kliknij TUTAJ!

Jeśli od razu nam podasz co chcesz zmienić- nie ma sprawy, natomiast jeśli wysłaliśmy już paczkę, albo doślemy ci to czego potrzebujesz, albo zwróć nam to czego nie potrzebujesz 🙂

Oczywiście można zwrócić odebrany towar w ciągu tygodnia, natomiast lepiej od razu po otworzeniu paczki napisać do nas! Jeśli część rośliny została uszkodzona (np. kilka gałązek, pąki lub liście) -oddamy ci 30% wartości zamówienia. Przy dużym uszkodzeniu sadzonek – zwracamy całą wniesioną kwotę, oraz NIE TRZEBA odsyłać roślin z powrotem!

Każda roślina posiada swój opis- znajdziesz w nim m.in. wymagania  co do stanowiska, ziemi, oraz wymagań mineralnych rośliny. Jeśli masz jakiekolwiek pytania co do rośliny których odpowiedzi nie dostałeś w opisie- dzwoń do nas, bądź napisz do nas maila! Naprawdę szybko odpisujemy!

W zależności od odmiany i gatunku większość roślin jest 3-4 letnia. Mniejsze sadzonki mogą być młodsze. Najstarsze rośliny to te szczepione i w dużych donicach.